Producenci
O firmie
Największy wybór urządzeń pomiarowych.
 
W naszym przypadku dostawa sprzętu nie sprowadza się do wysłania paczki.
Fizyczna dostawa sprzętu jest u nas jedynie jednym z ogniw całego łańcucha takich procesów jak analiza potrzeb klienta, doradztwo techniczne, pomoc w kalkulacji inwestycji, pomoc w znalezieniu źródeł lub sposobów finansowania, ewentualnego wdrożenia technicznego lub instalacji, profesjonalnego szkolenia, ciągłego wsparcia technicznego oraz zapewnienia kompleksowego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 
Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu i w sposób ciągły rozwijamy się - rozszerzając nasze działania na nowe obszary, w których istotny jest POMIAR. Dodając do tego pozycję i solidność naszych partnerów (np. LEICA, THEIS, TOPCON, NEDO, BOSCH, NIKON, TRIMBLE) oraz niezwykle wysoką jakość produkowanego przez nich sprzętu - nasza przyszłość wydaje się być bezpieczna i bez obaw pozwala nam myśleć o jeszcze lepszym zaspokajaniu Państwa potrzeb.
Sklep internetowy, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować jest jedynym w swoim rodzaju zbiorem informacji o najnowszych rozwiązaniach pomiarowych. Oferta przez nas zaprezentowana jest zbiorem wiedzy teoretycznej o zasadach działania instrumentów pomiarowych.
Zestawienie obejmuje niezawodny i sprawdzony sprzęt produkowany przez światowych liderów na rynku pomiarów geodezyjnych i budowlanych. 
Nasza siedziba znajduje się w Śląskim Parku Przemysłowo-Technologicznym skupiającym firmy z branży budowlanej i geodezyjnej.
Wykorzystując nasze doświadczenie spełniamy Państwa oczekiwania.
Jeżeli masz problem ze znalezieniem w sklepie odpowiedniego urządzenia lub nie jesteś pewien, czy wybrany sprzęt pomiarowy spełni wszystkie Twoje oczekiwania, nie zwlekaj!


Jesteśmy do dyspozycji, napisz makrogeo@makrogeo.pl lub zadzwoń! Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU SPRZEDAŻY:
Pn - Pt
8.00 - 17.00
Sobota 
9.00 - 13.30
 
NUMER KONTA BANKOWEGO:
 
ING 89 1050 1331 1000 0090 7181 9834
MAKROGEO Weronika Dylus-Skudlik
ul. Adam Mickiewicza 23
41-700 Ruda Śląska
NIP 6412440757

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium